Doradztwo podatkowe

Usługa doradztwa podatkowego opiera się na wsparciu Klientów w sprawach podatkowych.

Przyjmuje z reguły postać konsultacji dostosowanych do określonych potrzeb z dedykowanymi konsultantami z naszej Spółki. Umożliwiamy konsultowanie bieżących spraw, jak też zasięganie porad, co do postępowania w najbliższej przyszłości.

Konsultacje mają z reguły postać rozmów telefonicznych bądź mailowej wymiany korespondencji. Udzielamy w każdej sytuacji wyczerpujących wyjaśnień.

Proponujemy korzystanie ze stałego doradztwa podatkowego oraz z pojedynczych porad w ramach pomocy doraźnej. Obsługujemy głównie przedsiębiorców, ale odpowiadamy także na zapytania klientów indywidualnych.

Nasze działania mają na celu wyjaśnienie niezrozumiałych zagadnień z zakresu szeroko pojętego prawa podatkowego, z uwzględnieniem jednostkowej sytuacji, w której Klienci się do nas zwracają.

Objaśniamy używając prostych i zrozumiałych zwrotów tak, aby po przeprowadzonej konsultacji nasi Klienci znali swoją sytuację oraz umieli na podstawie naszych porad podjąć decyzję.

© 2011 - 2019 Kancelaria Górski

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej

Rozumiem